InstrumentyDete.pl

Producenci instrumentów dętych

Od roku 1995 Stagg Music zaspokaja potrzeby użytkowników z całej Europy. Powstała w Belgii marka posiada w swej bogatej ofercie różnorodne instrumenty i akcesoria muzyczne. Dzięki przystępnym cenom, wysokiej jakości materiałom i precyzji wykonania producent zasłużył sobie na renomę wielu muzyków – zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych.

Yamaha to marka, której nie trzeba przedstawiać muzykom i miłośnikom dobrych instrumentów. Już w roku 1887 Yamaha rozpoczął produkcję organów piszczałkowych. Był to pierwszy, fundamentalny krok w historii firmy. Od tej pory producent wyprodukował różnorodne instrumenty muzyczne i akcesoria muzyczne, które przeznaczył w szczególności początkującym muzykom. Dzięki wieloletnim badaniom i doświadczeniu Yamaha plasuje się w czołówce producentów w przemyśle muzycznym.

Roy Benson zasłynął w przemyśle muzycznym jako producent nowoczesnych instrumentów charakteryzujących się precyzją wykonania oraz zaskakująco niskimi cenami. Dzięki współpracy ze znanymi artystami oraz doświadczonymi twórcami instrumentów, Benson wprowadza do swoich modeli innowacyjne zastosowania. Daje to efekt głębokiego i wspaniałego dźwięku, który początkujących zachęca do dalszej pracy nad swoim talentem, a zaawansowanym poszerza horyzonty brzmieniowe.